REMONT HYDROTERAPII PRZY CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W WARSZAWIE

Kompleksowy remont i modernizacja Hydroterapii przy Klinice Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – Międzylesiu. Fundacja finansuje całość kosztów projektowania i przeprowadzenia remontu oraz koordynuje współpracę partnerską pomiędzy Szpitalem a Wykonawcami.

Więcej informacji o projekcie i o jego przebiegu znajdziesz w zakładce Aktualności.

Zespół Fundacji realizujący projekt

Całościowa koordynacja projektu – Joanna Maliszewska (Zarząd Fundacji Drzewo i Jutro)

Kierownik projektu – Jacek Grajewski

Inspektor nadzoru budowlanego – Artur Kolanowski

Instytut "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie

Wykonawcy

Architektura wnętrz – Piotr Kostrzewski

Technologia basenowa – Aqua World

Wentylacja – Elbas

Ceramika budowlana – MS Pro Marek Skutnik

Kompleksowe odnowienie i całkowita modernizacja pomieszczeń Hydroterapii CZD. Stworzenie dla pacjentów, ich opiekunów oraz kadry medycznej odpowiednich warunków do prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych.

Zakres prac remontowych to:

• zastosowanie nowych i bardziej wydajnych technologii basenowych (wyposażenie basenów w przelewowy system obiegu wody i wyposażenie systemu uzdatniania wody w odkażanie), co zapewni wysoki standard czystości wody;

• wymiana niecek basenowych na nowoczesne niecki stalowe oraz wymiana wszystkich okładzin ceramicznych;

• przebudowa łazienek i przebieralni dla pacjentów;

• stworzenie sprawnego i nowoczesnego systemu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji;

• wymiana okien;

• malowanie dekoracyjne ścian.

- Od września 2018 do sierpnia 2019 roku – przygotowania do przeprowadzenia projektu.

- Od września 2019 roku – rozpoczęcie prac budowlanych.

Planowany termin zakończenia remontu to styczeń 2020 roku.

Pacjenci Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – dziennie z hydroterapii korzysta ok. 130 dzieci.

Szacowany koszt realizacji to 3 000 000 PLN.